Кешбек на Booking (Букінг)

Рейтинг

4,00

Кешбек

до 5,00%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

3,00

Кешбек

до 4,00%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

4,33

Кешбек

до 4,00%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

4,67

Кешбек

до 3,48%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

3,50

Кешбек

до 3,20%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

3,20

Кешбек

до 3,00%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

3,50

Кешбек

до 3,00%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

0,00

Кешбек

до 2,60%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

4,67

Кешбек

до 2,51%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

5,00

Кешбек

до 2,40%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

4,60

Кешбек

до 2,00%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

3,33

Кешбек

до 2,00%

Сума повернення

Введіть суму

Кешбек Booking

Booking — сайт-лідер, що дозволяє без проблем забронювати та орендувати житло в усьому світі незалежно від того, де ви перебуваєте. Ресурсом користуються мільйони людей, які люблять подорожувати та їздять у відрядження. 

Свою діяльність компанія розпочала у 1996 році в Амстердамі. У 2006 році ресурс придбала американська компанія за 133 млн доларів. Наразі фірма орієнтується переважно на європейський ринок. Штаб-квартира у Нідерландах.

З часу заснування компанія стрімко виросла, і в 2017 році заробила 12,7 мільярда доларів, з яких 2,3 мільярда — чистий прибуток. Загальна капіталізація фірми складає понад 100 млрд доларів.

Booking cashback

Якщо ви любите подорожувати, або тільки мрієте про мандрівку і не знаєте, як заощадити на поїздку, варто звернути увагу на кешбек від Букінг.

Кешбек нараховується за всі бронювання, незалежно від обраного варіанту сплати: одразу, під час поселення чи під час виїзду. Крім того, він нараховується за усі види проживання — в готелі, хостелі, апартаментах, бунгало тощо.

Далі ми детально розглянемо, як користуватися сервісом та отримувати за це найбільший кешбек Booking.

Основні переваги сервісу

Крім неймовірної кількості пропозицій бронювання номерів для проживання, онлайн-сервіс має також інші переваги перед іншими подібними ресурсами.

  1. Величезна база готелів з усього світу. Це майже 200 тисяч у 163 країнах. У Букінг ви можете вибрати як номер у маленькому сімейному гостьовому будинку, так і люксовий варіант у п’ятизірковому готелі.

  2. Безкоштовні послуги. Користувачам сервісу не потрібно взагалі нічого платити, щоб користуватися його базою. За це сплачує власник готелю.

  3. Багатомовна служба підтримки. Навіть за кордоном ви можете не хвилюватися, що можуть виникнути якісь проблеми. Підтримка здійснюється 41 мовою, у тому числі українською та російською.

  4. Цілодобова підтримка клієнтів. Де б ви не перебували, завжди можна звернутися до операторів веб-сайту та отримати допомогу й відповіді на запитання.

  5. Низькі ціни. У випадку, якщо ви знайдете готель, вартість якого є нижчою, сервіс знижує ціну до тієї ж.

  6. Резервування без комісії. Ви сплачуєте лише за бронь, ніяких додаткових націнок більше немає.

  7. Зв’язок з адміністрацією готелю. Клієнти можуть особисто звернутися до адміністрації, щоб уточнити свої особисті вимоги та побажання до розміщення.

Ще однією перевагою є те, що ви можете заробити на цьому веб-порталі. В особистому кабінеті на сайті є вкладка «запросити друга». Ви можете скопіювати звідти посилання та поділитись ним з друзями. Якщо за вашим посиланням людина бронює готель вартістю понад дві тисячі, то ви обоє отримуєте на картку по тисячі. Є ліміт по накопиченню, він складає 10 000.

Крім того, у вас також є можливість отримати cash back Booking.

На що варто звернути увагу, користуючись сервісом Booking в Україні та за кордоном

Веб-портал Booking, так само як і інші компанії, також має свої нюанси, на котрі варто звертати увагу. На один і той самий номер вартість бронювання може відрізнятися. Це залежить від умов, наприклад: ви бронюєте номер з можливістю скасовувати бронювання чи без неї. 

Останній завжди дешевше. У деяких випадках ціна може бути нижчою на 50%. Вибираючи другий варіант, ви також зобов’язані сплатити за номер одразу. Готель сам списує гроші з вашої картки при бронюванні. Причому повернути їх у вас, більш за все, не вийде навіть у випадку, якщо у вас виникнуть непередбачувані обставини:

  • не отримали візу;

  • скасували рейс літаку;

  • ви потрапили до лікарні тощо.

Тому бронювати номер за цією категорією варто тільки тоді, коли ви впевнені, що подорож відбудеться обов’язково.

Як отримати найбільший кешбек Booking під час бронювання

Кешбек можна отримати не лише на Аліекспрес чи на eBay. Багато cashback-сервісів співпрацюють з Booking.

На нашому сайті на сторінці Booking кешбек ви знайдете онлайн-калькулятор, який за лічені секунди розрахує суму кешбеку. Щоб вибрати вигідну пропозицію з топ-кешбек Booking, уведіть вартість бронювання номеру.

Зверніть увагу, що вибрати дійсно кращий сервіс з найвищими відсотками кешбеку Booking, можна лише після ретельного вивчення кожного з них.

Подорожуйте із задоволенням та отримуйте найвигідніший кешбек Booking.

 

Відгуки Booking (Букінг)

Форма відгуку