Кешбек сервіс Kopikot

Рейтинг: 4,33

Кількість відгуків: 3

Мінімальна сума виводу: 250грн

Кешбек-сервіс Kopikot на MoneySaver

Kopikot — це міжнародна компанія, що надає кешбек-послуги. Копікот-cashback працює з 2011 року й наразі входить до ТОП найпопулярніших сайтів, що повертають гроші. До досягнень кешбек-платформи можна віднести:

 • понад 8,5 тисяч магазинів-партнерів, з яких майже 50 % мають офлайн-представництва;

 • біля 4,5 мільйони користувачів;

 • майже 460 брендів;

 • 15 країн світу.

Переваги та недоліки Kopikot

Сервіс із кешбеком Kopikot має власні переваги та недоліки, на яких зупинимось детальніше.

Переваги:

 • Велика кількість магазинів-партнерів. Є можливість отримувати cashback з покупок навіть у звичних вам магазинах, де раніше ви купували без додаткових бонусів.

 • Бонусна програма для активних користувачів. Якщо ви часто користуєтеся порталом Копікот, ваш користувацький рахунок буде поповнюватися додатковими коштами. Їх можна буде вивести на банківську карту або розрахуватися за покупку в одному з магазинів-партнерів.

 • Зручні додатки для десктопів та мобільних телефонів. Можна робити покупки без переходу на кешбек-сервіс.

Недоліки:

 • Тривале очікування кешбеку. Офіційно сервіс вказує про два-три місяці очікування повернення грошей, однак часто цей термін сягає п’яти-шести місяців.

 • Велика мінімальна сума для виведення. Вигідно користуватися Kopikot-cashback тим, хто купує дуже часто, щоб швидше зібрати необхідну суму.

 • Плаваючий розмір кешбеку. Вигідно лише для тих, хто купує онлайн дуже часто.

Як працює Kopikot-cashback

Kopikot, як і будь-який інший кешбек-сервіс, нараховує вам відсоток від вашої покупки реальними грошима, які потім можна вивести на власний рахунок. На вартість товару це ніяк не впливає.

Нічого дивного, що в багатьох виникає питання, як можна отримати кешбек за онлайн-покупки через Копікот і при цьому нікому не заплативши? Насправді все дуже просто.

Kopikot отримує гроші від магазинів-партнерів за те, що сервіс приводить їм нових клієнтів. Для цього всі торговельні майданчики передбачили в рекламному бюджеті окрему статтю витрат. Зі свого боку сервіс так само повертає вам відсоток з отриманих грошей за те, що ви ним користуєтеся.

У результаті всі учасники шопінг-процесу залишаються задоволені.

Як купувати через Kopikot в Україні

Щоб розпочати користуватися Kopikot, потрібно пройти реєстрацію на кешбек-сервісі. Сервіс пропонує це зробити двома способами:

 • увести в онлайн-форму електронну адресу й пароль;

 • авторизуватися через одну із соціальних мереж, де ви маєте акаунт.

Потім заповнити повністю профіль на сервісі. Залишити дані про свій день народження, адже Копікот іменинникам у цей день дарує бонусний cashback. Після цього перейдіть на потрібний вам магазин та оформіть замовлення.

Варто також нагадати про те, що робити, щоб гарантовано отримати кешбек від покупки на Kopikot.

Дотримуйтесь таких правил:

 • вимикайте всі сторонні браузерні плагіни та розширення;

 • використовуйте промокоди та купони тільки з цього сервісу;

 • не використовуйте додаткові бонусні програми;

 • під час переходу на сайт для замовлення кошик повинен бути порожнім;

 • не переходьте за посиланнями та рекламними банерами із сайту магазина-партнера;

 • не можна використовувати мобільні додатки магазинів;

 • вимкніть у браузері режим «Інкогніто».

Більше подробиць можна знайти на офіційному сайті компанії.

Як вивести гроші з Kopikot

Як і більшість інших кешбек-ресурсів, Kopikot пропонує здійснювати виведення грошей трьома зручними способами:

Мінімальна сума виведення на порталі становить 250 гривень, а накопичити стільки досить проблематично. Однак на допомогу приходить бонусний кешбек, який можна отримати за участю в реферальній програмі.

Реферальна програма

Сервіс пропонує всім зареєстрованим користувачам запрошувати своїх друзів за реферальними посиланнями. За кожен перехід по ньому користувач отримує певну кількість бонусів на свій рахунок. Бонуси збільшуються в кілька разів, якщо новий клієнт реєструється на порталі KopiKot і здійснює через цей портал першу покупку з кешбеком.

Знайти своє реферальне посилання можна в особистому кабінеті (розділ «Партнерська програма» або «Реферальная програма»). За розміщення персональної посилання на реєстрацію в сервісі KopiKot користувач не отримує бонусів.

Гроші від «рефералів», тобто клієнтів, які перейшли за посиланням і зареєструвалися на сайті, можна використовувати для оплати частини покупок у магазинах-партнерах програми. Виводити їх з рахунку можна тільки після накопичення тієї ж суми — 250 гривень.

Зручність користування Копікот кешбек-сервісом

Для зручності користувачів Kopikot розробив спеціальне розширення для браузеру. Плагін дозволяє відразу активувати кешбек і переходити на сайт інтернет-магазину для покупок. Відкривати вкладку Kopikot не потрібно.

Крім того, на сайті Kopikot можна завантажити мобільний додаток, яким можна користуватися не дивлячись на ваше місцезнаходження.

Відгуки Kopikot

Форма відгуку