Кешбек на Gearbest (Гіарбест)

Рейтинг

3,33

Кешбек

до 50,00%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

3,00

Кешбек

до 9,00%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

3,20

Кешбек

до 6,00%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

4,33

Кешбек

до 5,55%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

4,67

Кешбек

до 5,50%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

0,00

Кешбек

до 2,50%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

4,00

Кешбек

до 2,20%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

4,67

Кешбек

до 1,59%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

3,50

Кешбек

до 0,70%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

3,50

Кешбек

до 0,60%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

5,00

Кешбек

до 0,60%

Сума повернення

Введіть суму

Кешбек Gearbest на сайті MoneySaver

Інтернет-магазин Gearbest — популярний китайський торговельний майданчик, що спеціалізується на продажу гаджетів та електронних девайсів. Хоча тут можна придбати практично що завгодно. Завдяки великому асортименту та доступним цінам магазин щорічно збільшує кількість своїх клієнтів. Наразі це один з найбільших конкурентів Aliexpress.

Компанія утворилась у 2007 році та вела оптові поставки китайських товарів. Роздрібна торгівля на Gearbest стала доступна лише з 2014 року. За цей час компанія стрімко виросла. «Гербест» належить китайській корпорації Globalegrow, річний оборот якої у 2017 році склав майже 1,5 мільярди доларів.

Сайт інтернет-магазину сьогодні входить у рейтинг 250 найбільш відвідуваних сайтів усього світу. Щодня тут реєструється понад 150 тисяч користувачів, з них 25-30 — це жителі країн СНД. Крім того, з онлайн-магазину щодня відправляється понад 5 тисяч замовлень.

Cashback Gearbest

Товари в інтернет-магазині коштують недорого. Однак ви можете заощадити ще більше, якщо використаєте кешбек для «Гербест».

Cash back Gearbest означає, що частину грошей, витрачених на покупки в онлайн-супермаркеті, повернуться на рахунок покупця. І це не бонуси чи бали, які можна потім витратити знову тільки на покупки саме в тут. Це абсолютно реальні гроші, які клієнт може вивести на банківську картку чи телефон та використати їх на власний розсуд.

Переваги Gearbest для клієнтів

Фірма гарантує якість та оригінальність своїх товарів, адже проводить ретельний відбір виробників шляхом спеціальної рейтингової системи.

Крім того, компанія гарантує одні з найнижчих цін серед китайських інтернет-магазинів. Щоб утворити найконкурентніші ціни на своєму майданчику, інтернет-магазин купує товари для кожної позиції понад 7 тис. одиниць. Однак якщо підібрати вигідний кешбек-сервіс, що товари з Gearbest коштуватимуть ще дешевше. 

Це можливо завдяки тому, що у розпорядженні Gearbest є 46 складів по всьому. І це також перевага, адже доставка здійснюється у максимально короткі терміни.

В онлайн-каталозі Gearbest можна знайти товари 5000 китайських брендів, серед яких компанії, досить відомі й в Україні:

 • ASUS;

 • Lenovo;

 • Huawei тощо.

Інтернет-портал постійно шукає нових постачальників. Це дозволяє компанії щодня поповнювати асортимент понад 1000 товарів.

Доставку замовлень Gearbest здійснює через великі служби експрес-доставки: DHL, EMS, FedEx. Це дозволяє зменшити термін доставлення, а також надає можливість відправити товар у понад 200 країн світу.

Якщо ви вирішите повернути замовлення без будь-яких на те причин, у вас є 30 днів. Для повернення товару з виявленими проблемами компанія надає 45 днів. Крім того, всі товари мають 1 рік гарантійного обслуговування.

Як купувати в Gearbest

Оформити замовлення на сайті китайського інтернет-магазину дуже просто, особливо, якщо ви хоч раз купували на Aliexpress чи Lamoda. Тут так само треба пройти такі самі етапи:

 • реєстрація;

 • заповнення профілю (ім’я, прізвище, адреса тощо);

 • вибір товару;

 • оформлення замовлення;

 • оплата;

 • отримання товару.

Навіть якщо ви жодного разу ще не купували в інтернеті, все одно буде все зрозуміло і просто. Проте не забувайте, що магазин «Гербест» також надає можливість оформити cash back.

Як працює Gearbest-кешбек

Алгоритм роботи усіх кешбек-сайтів для Gearbest схожий:

 1. Перейдіть на сайт інтернет-магазину «Гербест» за посиланням через кешбек-ресурс, який співпрацює з ним.

 2. Вимкніть усі плагіни та розширення у вашому браузері, очистіть кошик.

 3. Знайдіть за пошуком чи по каталогу потрібний товар.

 4. Оформіть замовлення й оплатіть його.

 5. Перейдіть в особистий кабінет кешбек-сервісу та подивіться статус замовлення. Через кілька днів вам будуть нараховані кошти за кешбек.

Як знайти кращий кешбек-сервіс для Gearbest

Скористайтеся послугами сайту moneysaver для пошуку максимального кешбеку Gearbest. На веб-порталі зібрано топ кешбек-сервісів для покупок на Gearbest. Усі ресурси пройшли ретельну перевірку на безпечність, тому ви можете без вагань ними користуватись. 

Скористайтесь онлайн-калькулятором, який розрахує найвищі відсотки кешбеку для Gearbest. І ви можете не просто купувати в китайському інтернет-магазині, а ще й заощаджувати.

Відгуки Gearbest (Гіарбест)

Форма відгуку