Кешбек на Aliexpress (Аліекспрес)

Рейтинг

3,00

Кешбек

до 6,00%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

3,50

Кешбек

до 6,00%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

5,00

Кешбек

до 5,20%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

3,20

Кешбек

до 5,00%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

4,60

Кешбек

до 5,00%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

4,00

Кешбек

до 5,00%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

4,67

Кешбек

до 5,00%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

3,50

Кешбек

до 5,00%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

4,67

Кешбек

до 4,91%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

4,33

Кешбек

до 3,92%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

3,33

Кешбек

до 3,50%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

0,00

Кешбек

до 3,20%

Сума повернення

Введіть суму

Кешбек AliExpress

AliExpress — торговельний онлайн-майданчик, де ви можете купити будь-які речі, що виробляються у Китаї. Тут представлений величезний асортимент товарів як дешевих, так і дорогих. Інформація про товари автоматично перекладається багатьма мовами. Продажі здійснюються як у роздріб, так і за оптовими цінами. Щодня через сайт проходять мільйони покупок.

Що таке cashback від AliExpress

Китайський торговельний інтернет-сервіс має великий попит серед українців.  Перевагою сервісу є те, що продавець отримує гроші тільки після того, як покупець підтвердив отримання товару.

Крім того, Аліекспрес приваблює клієнтів низькими цінами. А ще ви завжди можете заощадити більше, якщо отримаєте Aliexpress cashback. 

Інтернет-магазин працює з 2010 року. Звичайний маленький сайт за цей період став гігантським онлайн-сервісом, що посідає 34 місце у рейтингу найвідвідуваніших сайтів світу.

АліЕкспрес входить до складу китайської компанії Alibaba Group, що працює у сфері інтернет-комерції та має велику кількість підрозділів.

Як купувати на Аліекспрес

Реєстрація

Перш ніж щось купити на сайті, необхідно зареєструватися. Зробити це просто. Інтерфейс сервісу зрозумілий та зручний, тому розібратися можна з першого разу. А далі лише дотримуйтесь наступного алгоритму:

 1. На головній сторінці сайту знайдіть кнопку «Реєстрація» та натисніть її.

 2. На екрані відкриється вікно, де ви можете зареєструватися за допомогою електронної пошти або через одну із ваших соціальних мереж.

 3. В особистому кабінеті вкажіть адресу доставлення та номер свого мобільного. Ретельно перевірте всі буквенні та цифрові дані, щоб інформація була точної, і можна було уникнути втрати посилки.

 4. Не забудьте також увести свої дані латиницею. Щоб уникнути помилки, можна скористатися онлайн-перекладачем.

Як оформити замовлення на AliExpress

Оберіть той товар, який вас цікавить. Система пошуку товарів на сайті аналогічна з будь-яким інтернет-магазином, на зразок «Цитрусу» чи «Розетки». Можна скористатися або пошуковим рядком, або через категорії онлайн-каталогу. 

Під час вибору звертайте увагу на відгуки, кількість здійснених покупок, а також ретельно вивчайте опис товару. Прислухаючись до цих порад ви зможете уникнути покупки «кота в мішку».

І головне, не забудьте зареєструватися на Аліекспрес кешбек-сервісі.

Після цього додавайте товар у кошик, оформлюйте замовлення та оплачуйте його. Заплатити за покупку можна як з банківської картки, та і з електронного гаманця.

Зауважте, що в електронному кабінеті у вас є можливість зберегти дані вашої картки. Надалі це полегшить оформлення покупок, адже не потрібно буде постійно вводити номер картки.

Як вибрати та під’єднати найвигідніший кешбек Аліекспрес

Купувати на Ali просто. Так само просто можна отримати кешбек, якщо вчасно вибрати його під’єднати кращий кешбек для Aliexpress. 

На moneysaver ви можете знайти топ кращих кешбек-сервісів Aliexpress. Але щоб дізнатися, який із них буде максимальним кешбеком для Аліекспрес, необхідно скористатися спеціальним онлайн-калькулятором. Принцип його роботи наступний:

 • ви вводите суму вартості вашої покупки, яку ви плануєте придбати;

 • сайт самостійно розраховує, скільки кешбеку з Аліекспрес ви отримаєте.

Однак не достатньо обрати сервіс, вам потрібно також вивчити умови роботи кожного з них. Тільки так ви зможете вибрати найкращий кешбек. Більше подробиць про кожен веб-сервіс ви можете знайти на нашому сайті.

Як отримати Aliexpress кешбек

Щоб отримати Aliexpress cash back, потрібно дотримуватися наступних правил:

 • переходьте на сайт Аліекспрес тільки з сайту кешбеку, адже ваші покупки повинні зареструватися не лише на китайському сайті, але й на українському кешбеку;

 • вимкніть блокувальник реклами, якщо у вас такий є, це важливий момент для отримання кешбеку; часто сервіси вам просто не дадуть перейти на сайт магазину без вимкнення блокувальника реклами;

 • починайте та закінчуйте покупку з одного й того самого гаджету чи комп’ютера, навіть якщо ви товари додавали з різних приладів — оформлення покупки має проходити з одного.

Додаткові й дуже слушні поради

 1. Щоб заощадити ще більше, треба не тільки вибрати найбільший кешбек Аліекспрес, а й скористатися всіма іншими можливостями, наприклад: акціями та знижками. Багато сервісів не надають можливість повернення відсотку з покупки в період великого розпродажу. Також використовуйте браузерне розширення для сайту Аліекспрес AliTools. За його допомогою ви побачите, наскільки продавець подає правдиву інформацію та реальні його знижки.

 2. Якщо товар коштує більш як 10 доларів, потрібно зняти відео його розпакування. Якщо товар надійде до вас пошкодженим або він не відповідає опису, це відео стане доказом у спорі.

 3. Не поспішайте писати відгук після підтвердження того, що ви отримали товар. Адже часто недоліки можуть виявитися через кілька днів. Зазвичай, для цього достатньо буде два-три дні.

 4. На Aliexpress є можливість повернути гроші, якщо ви отримали товар невідповідної якості, або продавець вам надіслав не те, що було описано на сайті, або товар взагалі до вас не дійшов. Щоб виграти суперечку з продавцем, у вас повинен бути доказ. Сервіс зазвичай стає на сторону покупця, тому у більшості випадків ви можете повернути гроші. При цьому товар, який ви отримали, може залишитися у вас.

Відгуки Aliexpress (Аліекспрес)

Форма відгуку