Кешбек сервіс Cash4Brands

Рейтинг: 4,00

Кількість відгуків: 1

Мінімальна сума виводу: от 1 рубля

Сash4Brands кешбек

Під час інтернет-шопінгу користувачі можуть повертати собі невеликі відсотки від витраченої суми. Така система називається cashback. Тобто ви робите звичайну покупку в будь-якому інтернет-магазині й одержуєте частину витрачених грошей назад. Під’єднатися до неї можна через спеціальні сервіси, одним із яких є Сash4Brands.

«КешФоБрендс» — інноваційний портал, що дозволяє оформити повернення відсотку з покупок в інтернет-магазинах. За його допомогою повернути кешбек дуже просто і швидко. Сайт співпрацює із сотнями магазинів, має реферальну систему, а також пропонує лише безпечне повернення коштів із замовлень. 98 % користувачів рекомендують кешбек-сервіс Сash4Brands.

Як працює Сash4Brands

Сash4Brands — це кешбек-сервіс, завдяки якому можна повернути відсотки з покупок в інтернет-магазинах. Головна його перевага — мінімальна сума для переведення в готівку. А це всього один російський рубль.

Сервіс має технічну підтримку онлайн. Оператори завжди готові відповісти на будь-які питання клієнтів. Його рейтинг на різних сайтах відгуків варіюється від 4,5 до 4,9 бала з 5.

Користуватися Сash4Brands можна так само, як і всіма схожими веб-ресурси:

 • пройдіть Сash4Brands реєстрацію;

 • знайдіть відповідний інтернет-магазин;

 • оформіть і сплатіть покупку.

Через деякий час із вашого замовлення на рахунок в «Особистому кабінеті» надійдуть відсотки, які вам і обіцяли. Для швидшого доступу до сервісу можна скористатися зручним порталом moneysaver, де зібрані всі перевірені cashback service. Тому отримання кешбеку буде безпечним.

Як купувати на кешбек Cash4Brands в Україні

Якщо ви плануєте оформити кешбек через Cash4brands, ви обов’язково повинні пам’ятати деякі правила. Якщо на них не звернути увагу, можна так і не отримати належні кошти. Вони просто «зависнуть» або зовсім не будуть зараховані.

Щоб у процесі запиту cashback не виникало проблем, рекомендується виконати такі дії:

 • Здійсніть ретельну перевірку користувацьких та платіжних даних. Особливо під час оплати покупки та переведенні в готівку коштів з «Особистого кабінету».

 • Прописуйте тільки актуальні відомості про себе. Не намагайтесь приховати, або надати неправдиву інформацію.

 • Не працюйте одночасно з декількома кешбек-порталами. Це призводить до неможливості переведення грошей з Cash4Brands або до значних затримок виведення грошей.

 • Починайте формування замовлення з порожнього Кошика на сайті.

 • Запам’ятайте, що акції та промокоди не враховуються. Доведеться вибирати тільки одну, найбільш вигідну, пропозицію.

У середньому для схвалення кешбеку потрібно від двох тижнів. Це один із найшвидших сервісів повернення грошей із покупок у мережі.

Як вивести гроші Cash4Brands

Перевести в готівку накопичення у вигляді cashback можна різними способами.

Наразі виведення грошей із «КешФоБрендс» можна через:

 • мобільні телефони;

 • Вебмані;

 • Ківі-гаманець;

 • Яндекс.Гроші;

 • PayPal;

 • грошовий переказ VK.

Володарі карт Visa та MasterCard можуть переказувати гроші прямо на банківську картку. Заявки розглядаються протягом 7 діб.

Реферальна програма

Онлайн-кешбек Cash4brands має реферальну програму «Приведи друга». За кожну приведену людину користувач отримує 100 бонусних рублів. Для цього один друг повинен зробити замовлення на суму від 200 рублів.

Зручність використання, плагіни, мобільні додатки

Портал із кешбеком Cash4brands має власне розширення для браузера Google Chrome. З плагіном не потрібно щоразу заходити безпосередньо на сайт порталу, щоб оформити повернення коштів. Усе можна зробити через невелике функціональне меню.

Для власників мобільних пристроїв на базах Android та iOS є безкоштовний мобільний додаток. Завантажити його можна через Play Market, Google Play і AppStore. Простий інтерфейс дозволяє розібратися з утилітою навіть недосвідченим власникам смартфонів

Відгуки Cash4Brands

Форма відгуку