Кешбек сервіс LetyShops

Рейтинг: 3,20

Кількість відгуків: 5

Мінімальна сума виводу: 250грн

Кешбек-сервіс Letyshops на сайті MoneySaver

Letyshops — один із трьох лідируючих кешбек-сервісів у світі. Компанія вже п’ять років стабільно повертає кешбек, а кількість її користувачів та магазинів-партнерів стрімко зростає. Наразі на сайті вже зареєстровано біля 9 млн користувачів та здійснено понад 40 млн покупок. Веб-ресурс співпрацює майже з 1925 магазинами-партнерами.

Секрет успіху закладений у трьох позиціях:

 • зручний інтерфейс сайту;

 • великий вибір магазинів;

 • своєчасні виплати.

Середній відсоток кешбеку деяких магазинів може бути нижчим, ніж пропонують інші ресурси, однак прозорість роботи та гарантія виплат, у цьому випадку, важливіша.

Як працює Letyshops-cashback

Як і більшість інших сервісів, letyshops com ua працює за принципом повернення грошей з покупок. Вам нараховується відсоток реальними грошима, який можна вивести на ваш рахунок. При цьому ви сервісу за це нічого не сплачуєте, і це жодним чином не впливає на вартість товару.

Якщо ви ніколи не користувалися Летішопс, вас можуть хвилювати запитання: чи може сервіс обманювати користувачів, наскільки надійний і безпечний цей ресурс? Можемо запевнити, що перш ніж потрапити у перелік нашого кешбек агрегатору MoneySaver, усі сайти проходять ретельну перевірку. Тому LetyShops —  цілком надійний та безпечний кешбек-сервіс. Шахрайству тут місця немає.

Не варто дивуватися тому, що cashback-сайт такий щедрий. Адже Летішопс кешбек-сервіс отримує гроші з рекламного бюджету магазинів-партнерів за те, що він знайшов для нього нових клієнтів. У свою чергу, сервіс ділиться з вами цими грошима, щоб мотивувати вас купувати саме через нього.

Вигода безперечною є для всіх, адже кожен отримує своє:

 • магазин — нових клієнтів та продажі;

 • сервіс — гроші за залучених клієнтів;

 • ви — знижку на весь товар, навіть той, що йшов без знижки.

У результаті задоволені всі. Тому використовувати для шопінгу саме цю платформу абсолютно безпечно та вигідно.

Як купувати через Летішопс для України

Перш ніж здійснити першу покупку через кешбек-сервіс Letyshops, треба з’ясувати, як користуватися ним. Однак все дуже просто, варто лиш дотримуватися певного алгоритму:

 1. Знайдіть на нашому сайті сторінку кешбек-сервісу, перейдіть за посиланням та зареєструйтесь. Це займе у вас небагато часу. 

 2. На головній сторінці сайту Летішопс натисніть кнопку «реєстрація». У новому вікні вкажіть електронну адресу та пароль. Авторизація через соцмережі доступна лише власникам профілю Facebook та акаунту Google.

 3. Після цього із переліку виберіть інтернет-магазин, який вас цікавить, або скористайтеся пошуком.

Щоб ваш кешбек не загубився, необхідно дотримуватися наступних правил:

 • переходьте на сайт магазину тільки з кешбек-сервісу, якщо плануєте замовити товар;

 • вимкніть усі браузерні плагіни, крім letyshops-розширення, інакше вони можуть конфліктувати між собою;

 • вимкніть блокувальник реклами та не закривайте рекламу під час покупки;

 • використовуйте тільки ті промокоди, купони та акції, вказані на сайті сервісу, сторонніми користуватися не рекомендується;

 • робіть покупку протягом лише однієї браузерної сесії;

 • в жодному разі під час оформлення покупки не переходьте на сторонні сайти та не клікайте на рекламні оголошення;

 • починайте та закінчуйте оформлення замовлення тільки на одному пристрої: не можна починати покупку з комп’ютера, а здійснювати оплату з телефону, інакше можна залишитись без кешбеку.

У будь-якому разі, пам’ятайте, що перед початком роботи з будь-яким сервісом, потрібно обов’язково ще раз переглянути всі правила.

Як вивести гроші з Летішопс-кешбек

Отримувати повернення грошей за покупки можна, якщо:

 1. Зареєструватися на сайті, через комп’ютер, ноутбук чи телефон, і щоразу купувати через Letyshops.

 2. Встановити розширення для браузеру, а через це розширення активувати отримання кешбеку під час оформлення замовлення.

 3. Завантажити мобільний додаток Летішопс, і через нього отримувати кешбек.

На Letyshops виведення грошей, як і на інших схожих сайтах, здійснюється наступними способами:

Однак варто також зазначити, що мінімальна сума для виводу коштів становить 500 рублів (250 гривень) абсолютно для всіх країн, у тому числі й для України. Гроші конвертуються у місцеву валюту за курсом ЦБ РФ.

Реферальна програма

Реферальна програма тут представлена у двох варіантах:

 1. Запрошення друзів за реферальним посиланням. Відсоток, який можна отримати за запрошеного користувача, складає 15%.

 2. Реферальне посилання на певний товар. Це посилання також можна відправити своїм друзям та отримати повну суму кешбеку за покупку. Крім того, це посилання можна розмістити на будь-яких ресурсах, і за це буде виконуватись нарахування кешбеку.

Додатки та розширення для LetyShops

Є у Летішопс  мобільний додаток, завдяки якому ви можете купувати з кешбеком у будь-якій точці світу, достатньо лише підключення до інтернету.

Крім того, сервіс має спеціальне браузерне розширення, завдяки кому вам не потрібно буде переходити на сайт магазину з ресурсу Летішопс.

 

Відгуки LetyShops

Форма відгуку