Кешбек сервіс Moneta

Рейтинг: 3,50

Кількість відгуків: 4

Мінімальна сума виводу: 20грн

Кешбек-сервіс Moneta на MoneySaver

Moneta ua — зручний та вигідний кешбек-сервіс для повернення частини грошей, витрачених під час шопінгу онлайн. Ресурс розпочав свою роботу з початку 2016 року й був відомий під назвою KlubSkidok. Нинішню назву сервіс отримав у 2017 році. У цей час змінилися і функціональні можливості сайту. Користуватися ним стало простіше, а кількість можливостей збільшилась.

Наразі moneta ua — один із найбільших, найвигідніших та найнадійніших українських кешбек-сервісів. Серед партнерів сайту — українські та міжнародні торговельні майданчики. А користувачі мають стабільні високі виплати та деякі додаткові можливості.

Особливості moneta.ua

Через сайт moneta ua можна купувати у 218 магазинах, а для українського cashback-сервісу це гарний показник. Майданчик має досить високі відсотки повернення — це більше, ніж у багатьох світових лідерів ринку. Крім того, негативних відгуків у сайту дуже мало. Нараховані гроші вчасно надходять до користувачів, сервіс не губить та не затримує виплати.

На moneta ua кешбек можна отримати як з українських інтернет-магазинів (якщо доставка замовлена через «Нову пошту»), так і з іноземних сайтів-партнерів.

Максимальна сума повернення коштів із «Монети» може досягати 36 % від повної вартості товару. Швидкість нарахування залежить від магазину. Важливим моментом також є те, що кешбек нараховується тільки на замовлення фізичних осіб. Якщо покупка здійснюється юридичною особою, кошти нараховуватися не будуть.

Moneta.ua: як користуватися cashback-сервісом

Щоб почати купувати на moneta ua спочатку треба пройти реєстрацію. Вкажіть свою електронну адресу та придумайте надійний пароль. Через кілька хвилин на електронну скриньку надійде лист із посиланням для підтвердження реєстрації. Перейдіть за цим посиланням на сервіс. Тепер можна починати купувати.

Каталог торговельних майданчиків можна знайти на головній сторінці сайту, або скористайтесь пошуком. Зручність сайту також у тому, що магазини можна шукати за категоріями товарів, а гіпермаркети та китайські торговельні майданчики винесені в окремі групи.

Щоб купити товар moneta.ua та отримати кешбек, оберіть інтернет-магазин та натисніть на посилання. На новій сторінці багато багато цікавої інформації:

 • зазначено відсоток кешбеку на різні групи товарів у розділі «Тарифи»;

 • подано інформацію про правила здійснення покупок, можливі помилки покупців та способи їх усунення в розділі «Рекомендації та умови»;

 • пояснено з допомогою скриншотів, як правильно купувати, у розділі «Інструкція».

Після повного оформлення замовлення у вкладці «Мій рахунок» з’явиться інформація про нарахований кешбек. Спочатку статус буде відзначено як такий, що очікує зарахування. А підтвердження покупки магазином, статус зміниться на «Доступно». Дочекайтесь, коли набереться потрібна сума, та виводьте гроші зручним для вас способом.

Як купувати через moneta.ua в Україні

Як і інші сайти з кешбеком, працює moneta ua аналогічно. Тому й покупки тут здійснюються за схожим алгоритмом:

 • для коректної роботи сервісу попередньо вимкніть блокувальники реклами та сторонні кешбек-сервіси;

 • зареєструйтесь чи авторизуйтесь на сайті;

 • перейдіть за потрібним посиланням через moneta.ua;

 • зробіть усі потрібні покупки протягом однієї браузерної сесії;

 • дочекайтеся автоматичного нарахування коштів та повідомлення із зазначенням терміну нарахування кешбеку.

Кешбек не буде нараховано, якщо ви:

 • купуєте з мобільного телефону;

 • робите покупки в режимі «Інкогніто» в браузері;

 • переходите за рекламними посиланнями в процесі оформлення покупки.

Тому завчасно складіть перелік необхідних товарів, а потім починайте наповнювати кошик через cashback-послугу «Монета».

Розмір кешбеку ви можете побачити в особистому кабінеті одразу після завершення замовлення. Проте якщо підсумкова сума зміниться в результаті суперечки з продавцем, то кешбек буде перерахований відповідно до кінцевої вартості товару. Такі правила, зазвичай, діють на всіх кешбек-сервісах.

Як вивести гроші з moneta ua

На сайті moneta ua виведення грошей здійснюється без комісії та виключно в гривнях. Спосіб користувач може вибрати самостійно:

 • картка будь-якого українського банку;

 • рахунок мобільного телефону.

Зверніть також увагу, що є мінімальний поріг виведення коштів, котрий відрізняється відповідно до способу оплати:

 • на карту ПриватБанку та мобільний рахунок — 20 гривень;

 • на картки інших українських банків — 100 гривень.

Вивести гроші можна через 30–45 днів. Якщо цей процес затягується, обов’язково звертайтеся до нашої служби підтримки. Щоб прискорити відповідь до повідомлення додайте скриншот особистого кабінету.

Програма лояльності

Кешбек-сервіс Moneta пропонує користувачам реферальну програму «Приведи друга». Кожен користувач може отримувати бонус від того, що його друзі здійснюють покупки через цей ресурс. Після реєстрації на сайті вашого друга за вашим партнерським посиланням, вам буде нараховуватись 10 % від усіх кешбеків протягом першого року з моменту реєстрації.

Зручність користування

Сервіс moneta ua дуже зручний для постійного користування, адже має додаткові послуги, що не належать до обов’язкових:

 • Функція зміни замовлення — необхідно скасувати готові замовлення та зібрати знову необхідні товари. Сервіс перераховує cashback та нараховує новий.

 • 4-рівнева програма лояльності — забезпечує збільшення кешбеку до 40 %, якщо дотримуватися певних умов.

 • Спеціальне moneta ua-розширення для Google Chrome — плагін робить користування сервісом швидшим та простішим.

Відгуки Moneta

Форма відгуку