Кешбек сервіс Payback

Рейтинг: 4,67

Кількість відгуків: 6

Мінімальна сума виводу: 100грн

Кешбек-сервіс Payback

Кешбек-сервіс Payback став першим суто українським продуктом, який дозволяє заощаджувати на покупках до 15%. Роботу ресурс розпочав у 2016 році. Його адмініструванням на той час займались усього троє людей, які в минулому працювали в американській мережі CPA. 

Особливістю цього сервісу є те, що кешбек нараховується в тій валюті, в якій здійснювалась покупка. Уже в 2017 та 2018 році Пейбек був визнаний кращим кешбек-сервісом України. Наразі компанія пропонує своїм користувачам також вигідну програму лояльності та промокоди.

Попри те, що ресурс орієнтований на український ринок, Payback стає популярним і за межами України. За три роки роботи кількість користувачів вже перевищила 10 тисяч, і продовжує стрімко зростати. Щороку збільшується кількість магазинів-партнерів, регулярно проводяться акції та підвищені cashback. Тематика торговельних майданчиків також досить різноманітна: квіти та подарунки, ювелірні вироби, дитячі та автотовари, зоомагазини.

Як працює Payback-кешбек

Payback-cashback повертає частину витрачених коштів покупцю. При цьому вартість товару не змінюється, користуєтесь ви кешбеком чи ні. Магазин сплачує сервісу відсоток від покупки залученого клієнта, а сервіс ділиться грошима з тим самим покупцем.

Щоб отримати кешбек від Пейбек, спочатку потрібно пройти реєстрацію на сайті payback ua. Потім ви обираєте потрібний інтернет-магазин та здійснюєте покупку. Кешбек нараховується автоматично.

В особистому кабінеті на сайті кешбек-сервісу є можливість відстежувати кількість грошей, яка була нарахована на ваш рахунок. Протягом місяця кешбек стає доступним для виводу.

Як купувати через Пейбек в Україні

Щоб купувати через кешбек-сервіси існує декілька основних правил:

  • Здійснити покупку можна лише на сайті чи за допомогою мобільного додатку, або після активації плагіну.

  • Для покупки можна використовувати лише один гаджет. Ви не можете почати здійснення на телефоні, а завершити через комп’ютер.

  • Користуватися будь-якими іншими промокодами чи купонами не можна.

  • Для використання кешбек-сервісу payBack потрібно вимкнути інші плагіни.

За умови дотримання простих правил проблем з поверненням кешбеку не виникне.

Оплата товарів через ресурс також здійснюється дуже просто. Можна скористатися банківською карткою, електронним гаманцем чи сплатити готівкою після отримання у пункті видачі кур’єрської служби. Однак перед покупкою варто з’ясувати, чи підтримує ваш магазин нарахування кешбеку, якщо ви його придбали в кредит на сайті.

Payback: виведення грошей

Сервіс для повернення кешбеку payBack відрізняється низьким порогом для виводу грошей. На рахунок мобільного можна виводити кешбек від 10 грн, на карту банка — від 100 грн, на електронний гаманець — від 5 доларів.

Обробка заяви та нарахування грошей становить 1-3 дні.

Реферальна програма

Ви можете отримати Пейбек-кешбек за інтернет-покупки ваших друзів. Якщо ви запрошуєте людину за своїм реферальним посиланням, то на ваш рахунок буде нараховуватися 10% від його кешбеку.

У вас також є можливість користуватися програмою лояльності. За постійні покупки сервіс буде збільшувати ваш кешбек на 10, 20, 30 і навіть 40%.

Зручність користування payBack: розширення та додатки

Сервіс payBack дозволяє користувачам здійснювати покупки з кешбеком максимально зручно. Ви можете встановити додаток до браузера, що дозволить одразу активувати кешбек. Сервіс підготував для своїх клієнтів плагіни для чотирьох популярних браузерів. Щоб його встановити, потрібно:

  • зайти на сайт кешбек-сервісу у розділ «Розширення до браузерів»;

  • натиснути на розширення і почекати пару секунд для завантаження;

  • в адресному рядку з’явиться логотип сервісу payBack.

Тепер ви можете робити покупки в будь-якому інтернет-магазині, не заходячи на сайт з кешбеком. З детальною інструкцією можна ознайомитися на самому ресурсі.

Також можна встановити від Пейбек додаток на смартфон, щоб робити вигідні покупки в будь-якому місці.

Відгуки Payback

Форма відгуку