Кешбек сервіс Smarty Sale

Рейтинг: 4,60

Кількість відгуків: 5

Мінімальна сума виводу: 200грн

Кешбек-сервіс Smarty Sale

Якщо ви й досі не знаєте, як заощадити на будь-якій покупці та повернути частину витрачених грошей, то вам необхідно більше дізнатися про smarty sale — що це і як ним користуватися. 

Смарті Сейл — це кешбек-сервіс, з яким просто і легко купувати в інтернеті, а головне — покупки завжди вигідні. Через цей ресурс ви можете не лише повернути кошти у вигляді кешбеку, а й отримати знижки користуючись купонами, промокодами тощо. При цьому користування сайтом абсолютно безкоштовне.

Переваги SmartySale-cashback

Smarty Sale — гідний сайт з кешбеком, якому довіряють понад два мільйони користувачів. Наразі партнерами компанії є понад 1200 інтернет-магазинів різної тематики, с доставкою та охопленням майже у всіх регіонах нашої планети.

До переваг сервісу також можна віднести наступні параметри:

 • простий та зрозумілий інтерфейс;

 • цілодобова підтримка;

 • кешбек до 50%;

 • цілодобова підтримка;

 • стабільні, регулярні виплати зручним способом;

 • доставка по всьому світу;

 • зручні способи виведення коштів;

 • 4 зручні плагіни для популярних сервісів;

 • мобільна версія сайту;

 • додаткові промокоди, акції, бонуси.

Як працює Smarty Sale

Ви вже знаєте, що таке SmartySale, тепер з’ясуємо, як ним користуватися.

Конкуренція серед інтернет-магазинів наразі дуже велика, і не завжди реклама приносить потрібні результати. Саме тому більшість магазинів використовують для залучення нових клієнтів кешбек. У цьому їм допомагають кешбек-сервіси, які розповідають про магазини та приводять до них нових покупців. За це торговельні онлайн-майданчики віддячують сайтам та повертають їм частину грошей, яка вже була закладена у вартість товару для реклами. 

Кешбек-портали, у свою чергу, повертають покупцеві частину від вартості покупки.

За таким принципом працює й SmartySale-кешбек. Він перераховує своїм користувачам відсоток з тих коштів за його використання. Виграють усі: і магазин, і сервіс, і ви.

Як купувати через Smarty Sale в Україні

Перед початком покупки зайдіть на Смарті Сейл та пройдіть реєстрацію. Процедура досить проста, тому на неї ви витратите мінімум часу. Усе, що потрібно зробити:

 • натиснути в правому верхньому кутку кнопку «зареєструватися»;

 • ввести адресу електронної пошти;

 • придумати пароль.

Є можливість зареєструватися через одну із соціальних мереж. У такому випадку все пройде миттєво.

Варто відзначити, що як і на будь-якому іншому cashback-service, у Смарті є власні правила. Їх обов’язково необхідно виконувати для гарантованого нарахування кешбеку за інтернет-покупки:

 1. Вимкнення всіх сторонніх браузерних розширень та плагінів (VPN, блокувальник реклами, Adblock тощо) під час користування сервісом. Пам’ятайте, що є шкідливі плагіни, які змінюють посилання із сайту з кешбеком на своє. У результаті cashback отримуєте не ви, а шахраї.

 2. Нарахування коштів гарантується тільки з використанням промокодів, купонів, бонусних програм, що містяться на сайті сервісу.

 3. Не можна переходити на сторонні сайти, особливо не рекомендується клікати на рекламні банери, коли ви оформлюєте покупку.

 4. Здійснюйте покупку тільки за одну браузерну сесію.

SmartySale — можливі варіанти виведення грошей

Головною перевагою використання сервісу smarty sale ua є те, що вам не доведеться довго збирати мінімальну суму, адже вона складає всього 5 руб. = 5 грн. = 0,4 usd = 0,4 eur. Щоб вивести ці кошти, необхідно оформити заявку, в якій варто зазначити:

 • суму виведення;

 • спосіб виведення.

Після цього вам надійде повідомлення про виведення грошей на вашу електронну пошту. Ви можете скористатися одним з трьох способів виведення:

Гроші прийдуть швидко та без комісії.

Реферальна програма

У вас є можливість отримувати cash back не лише за покупки в інтернет-магазинах, але й за допомогою реферальної програми. Вам буде нараховуватись відсоток від кешбеку вашого друга, якого ви запросили на сервіс. Крім того, сервіс надає можливість запросити будь-якого вашого знайомого чи друга за спеціальним реферальним посиланням та отримати пожиттєво 5% від його кешбеку.

Зручність використання — плагіни, мобільні додатки

Щоб користувачам було зручніше користуватися ресурсом та отримувати кешбек онлайн у SmartySale є можливість встановлення фірмових розширень для чотирьох браузерів. Користуючись ними, ви можете здійснювати покупки напряму з магазину, і перед цим не потрібно заходити на кешбек-сайт.

Також можна встановити мобільний СмартіСейл-додаток. З його допомогою легко робити покупки та отримувати кешбек від Смарті Сейл як з України, так і з будь-якої точки світу. 

 

Відгуки Smarty Sale

Форма відгуку