Кешбек сервіс Yamaneta

Рейтинг: 0,00

Кількість відгуків: 0

Мінімальна сума виводу: 1$

Кешбек-сервіс Yamaneta

Інтернет-покупки вже стали такими ж звичними, як і шопінг у реальному житті. Онлайн-магазинів більшає, а значить дбати про свого покупця треба весь час. Саме тому торговельні майданчики постійно розробляють чимало вигідних бонусів та пропозицій. Одним із таких є кешбек. Завдяки йому, люди повертають собі певний відсоток із кожного оплаченого замовлення. Для участі в програмі потрібно лише під’єднатися до спеціального порталу, як-от Yamaneta.

«Яманета» — це веб-портал, через який можна повернути гроші за кожну покупку в інтернет-магазині. Сайт працює з 2015 року. За цей час покупці вже заощадили понад 800 тисяч доларів. У каталозі представлено понад 800 партнерів, і кількість їх постійно зростає.

Як працює Yamaneta

Щоб отримувати cashback з Yamaneta, необхідно лише пройти реєстрацію. З кожного оплаченого замовлення через цей сайт на спеціальний рахунок будуть нараховуватися певні відсотки з покупки, які потім можна буде зняти готівкою.

У результаті всі три сторони процесу отримують вигоду:

 • магазини-партнери в такий спосіб приваблюють і утримують своїх клієнтів;

 • cashback service — отримує комісію з торгових точок для власного існування;

 • покупці — отримують своєрідну знижку на обрані ними товари.

Зареєструватися на порталі можна через електронну пошту, або соціальні мережі: фейсбук, Google тощо. Через профілі в соцмережах реєстрація пройде швидше.

Як купувати через Yamaneta в Україні

Бажаєте отримувати кешбек від Yamaneta? Це дуже просто, якщо дотримуватися таких правил:

 1. Усі дії виконуйте через вибраний портал, використовуйте вкладки, що відкриваються. Звичайна покупка через інтернет-магазин не дає можливості отримати назад гроші.

 2. Вказуйте про себе тільки достовірну інформацію у всіх профілях та особистому кабінеті.

 3. Не користуйтесь одночасно кількома кешбек-сервісами.

 4. Ретельно перевіряйте платіжні дані.

 5. Залишайте на момент формування замовлення Кошик порожнім. Товари, що вам сподобались, краще додавати у Вибране.

 6. Не закривайте вікно браузера в процесі оформлення кешбеку. Інакше все буде марно, і доведеться весь шлях проходити знову.

Якщо ви порушите одне з правил, то із зарахуванням грошей можуть виникнути проблеми.

Як вивести гроші Yamaneta

Yamaneta пропонує виведення грошей від 1 долару США. Саме ця сума є мінімальною для сервісу. Перевести в готівку накопичення можна через такі фінансові сервіси:

 • Вебмані;

 • Яндекс.Гроші;

 • Ківі-гаманень;

 • Приват24;

 • Epayments.

Доступні також перекази на карти Visa та Mastercard, і є можливість перевести накопичення на мобільні номери операторів: «Київстар», «Водафон», lifecell та провайдерів People.net, «Інтертелеком». Ніякої комісії за операції не стягується.

Реферальна програма

Yamaneta кешбек-сервіс має власну програму лояльності. Оформляючи через цей сервіс покупки, користувачі «прокачують» свої профілі. За рахунок цього можна збільшити відсоткову ставку кешбеку:

 • 10 доларів накопичення — користувач на свій рахунок отримує додаткові 10 % до базової сумі повернення коштів;

 • від 50 доларів накопичення — 20 %;

 • від 150 доларів накопичення — 30 %.

Водночас активовані промокоди та акції не сумуються з поверненими відсотками. Можна самостійно вибрати те, що найбільш вигідно для конкретного користувача.

Якщо запрошувати друзів за своїм реферальним посиланням, можна отримувати 20 % кешбеку з їхніх покупок.

Мобільні додатки та додаткові умови використання

Для зручності використання сервісу «Яманета» є кілька різних додатків. Щоб не доводилося щоразу заходити на сайт із браузера, є спеціальне розширення. Якщо його встановити в браузер, можна без проблем керувати своїм обліковим записом за допомогою невеликого меню.

Аби можливо було оформити кешбек у будь-якому місці (у кав’ярні, дорозі, під час подорожі) з мобільного телефону, створили мобільний додаток. Завантажити його можна через Google Play. Найближчим часом планується поява відповідного контенту в AppStore.

Усі найвигідніші пропозиції щодо повернення грошей із покупок у мережі можна подивитися на нашій сторінці Moneysaver. Достовірні джерела та максимум вигоди гарантовані.

Відгуки Yamaneta

Форма відгуку