Кешбек на Rentalcars

Рейтинг

3,00

Кешбек

до 6,50%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

3,20

Кешбек

до 5,00%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

4,00

Кешбек

до 5,00%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

3,50

Кешбек

до 4,50%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

3,50

Кешбек

до 3,60%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

5,00

Кешбек

до 3,60%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

4,67

Кешбек

до 3,19%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

4,60

Кешбек

до 3,00%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

4,67

Кешбек

до 2,50%

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

0,00

Кешбек

до 2,40%

Сума повернення

Введіть суму

Кешбек Rentalcars

«Ренталкарс» — один із найбільших онлайн-сервісів, що дає можливість орендувати автомобіль у будь-якій точці світу. Компанія працює в 160 країнах світу, а всі питання можна вирішити через операторів кол-центру. Підтримка клієнтів доступна цілодобово на 40 мовах. Щорічно через Rentalcars бронюється понад 8 мільйонів автівок. Перевагою співпраці з порталом є можливість заощадити не лише завдяки низьким цінам, але й завдяки вигідному cashback Rentalcars.

Як працює Rentalcars кешбек

Щоб отримати вигідний кешбек від Rentalcars, достатньо зареєструватися на сайті та ввести інформацію про майбутню поїздку: 

 • країна;

 • місто;

 • дата;

 • бажаний автомобіль;

 • додаткові опції. 

Зручний фільтр дозволяє відразу звузити пошук та надати вам найбільш підходящі варіанти.

«Ренталкарс» працює не лише з великими компаніями прокату автівок, а й невеликими місцевими фірмами. Для бронювання достатньо мати банківську картку та водійське посвідчення. Зазвичай, вартість оренди містить у собі страхові покриття та випадок ДТП та місцеві податки. Під час бронювання автомобіля ви відразу дізнаєтеся повну ціну оренди — ніяких прихованих та додаткових платежів.

Умови оренди на Rentalcars

 • Для оренди авто через сервіс потрібно мати електронний ваучер, що підтверджує оплату послуги, або банківську картку.

 • Потрібні документи: паспорт та посвідчення водія, що підтверджує ваш водійський стаж не менше 12 місяців.

 • Вік водія, який планує орендувати автівку, повинен бути від 21 до 70 років. Якщо ви молодші чи старші вказаного віку, то вам доведеться заплатити додаткову суму.

 • Обов’язково вказуйте вимоги до автомобіля. Марка авто повинна бути просторою, щоб вам вистачило місця в дорозі. Зверніть увагу на витрати палива та місцезнаходження автомобіля.

 • Будьте готові заплатити за додаткові умови, які висуває компанія-власник автівки. Прочитайте загальні умови оренди, щоб отримати більш докладну інформацію про те, що входить у вартість будь-якого автомобіля, який ви бажаєте орендувати.

Крім того, ви можете замовити машину для іншої особи — для цього необхідно лише ввести дані про цього водія під час бронювання. Відгуки про Rentalcars говорять, що цей сервіс є надійним помічником у питаннях оренди авто для бізнес-поїздок та відпусток у тому числі й в Україні.

Як вибрати найкращий кешбек Rentalcars

Багато кешбек-сервісів повертають частину грошей не лише з покупок в інтернет-магазинах, але й з оплати послуг. Під час подорожі максимальний кешбек можна отримати з покупки квитків через INFOBUS, бронювання готелю через Booking та оренду авто через сервіс Rentalcars.

Для отримання найвигіднішого кешбеку потрібно зайти на сайт Rentalcars. Однак спочатку зверніть увагу на такі показники:

 1. Розмір кешбеку. Позначка «кешбек до Х%» означає, що кращий кешбек Rentalcars буде нарахований лише під час першого бронювання авто.

 2. Умови виведення. Перевірте, яку суму потрібно накопичити, щоб можливо було вивести гроші. Переконайтесь, що вас влаштовують доступні способи виведення.

 3. Додаткові умови. Rentalcars cashback можна отримати, зазвичай, тільки через бронювання на сайті компанії, а не через додаток. Ретельно вивчіть питання на сайті сервісу.

Кешбек «Ренталкарс» нараховується протягом одного-двох місяців і тільки в тому випадку, якщо ви повністю заплатили за бронювання авто.

Умови нарахування найбільшого кешбеку Rentalcars

На універсальному сервісі Moneysaver представлений ТОП кешбек-сайтів, серед яких є й Rentalcars. Обравши потрібний варіант, можна починати бронювати авто. Процес триває в кілька етапів:

 1. Реєстрація на сайті порталу.

 2. Перехід у розділ «Магазини» та вибір потрібного сервісу.

 3. Перехід на «Ренталкарс» через сайт кешбек-сервісу.

Потім просто уважно читайте підказки на сайті та оформлюйте оренду авто. Rentalcars cash back нараховується на ваш рахунок автоматично.

Головна умова нарахування кешбеку — це перехід на сайт магазину тільки через сайт, плагін або мобільний додаток кешбек-сервісу. Вимикайте блокувальники реклами, оскільки вони перешкоджають нарахуванню кешбеку на ваш рахунок.

Пам’ятайте, що не всі сайти пропонують найвищі відсотки кешбеку, оскільки у Rentalcars. Тому рекомендуємо на нашому сайті ознайомитися з пропозиціями сервісів для різних магазинів, а також обов’язково вивчити інформацію про кожен із них.

Відгуки Rentalcars

Форма відгуку