Кешбек на AirBnB

Рейтинг

4,60

Кешбек

до 43,24€

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

4,67

Кешбек

до 42,64$

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

3,20

Кешбек

до 40,00$

Сума повернення

Введіть суму

Рейтинг

4,00

Кешбек

до 2,00%

Сума повернення

Введіть суму

Airbnb кешбек

Airbnb — універсальний онлайн-сервіс для оренди житла в будь-якому куточку світу. На цьому порталі можна винайняти як невелику кімнату, так і розкішні апартаменти. До того ж ціни на житло, зазвичай, набагато нижчі, ніж у готелях. Сайт працює як для орендодавців, так і мандрівників. Водночас кожен учасник угоди може отримати додаткову вигоду у вигляді кешбеку Airbnb.

Переваги Airbnb

Від інших сайтів, де можна забронювати житло в різних країнах, «Аірбнб» відрізняється, насамперед, додатковими послугами.

 1. Нові враження. Місцеві жителі кожного населеного пункту світу можуть не лише здати в оренду житло туристам. Вони можуть заробити на організації вражень для відпочивальників. Це може бути як велопрогулянка мальовничими місцями міста, так і щось зовсім незвичайне. Так само, як і з квартирами, гості залишають свої відгуки та ставлять оцінки, що впливає на рейтинг та популярність цієї розваги. Однак cashback для розваг на Airbnb не передбачено.

 2. Бізнес-питання. Якщо ви плануєте в іншому місті чи за кордоном відрядження, або вирішення бізнес-питань, для вас на сайті передбачено спеціальний розділ. Там можна замовити житло з можливістю організації та проведення перемовин, або тімбілдінгу.

 3. Безпека. Кожен орендодавець може коштом компанії встановити у квартирі детектори диму та чадного газу. А в разі псування майна може розраховувати на матеріальну компенсацію. Кожне бронювання через сервіс застраховане на 1 000 000$ від пошкоджень майна та від нещасних випадків.

Вигідний кешбек Airbnb: бонуси

На сайті сервісу Airbnb працює система заохочень, що нагадує за своїм принципом реферальну програму. Користувач отримує реферальне посилання, за яким він може запросити друга. Якщо людина реєструється за цим посиланням, то вона отримує знижку до € 34 знижки на першу поїздку. А сам користувач — € 15 за кожного, хто їде в мандрівку на відпочинок, і € 8 за кожного, хто їде за Враженнями. Подорожі та Враження повинні відповідати умовам акції. Доступний бонус з’явиться на сторінці оплати. Запросити можна необмежену кількість друзів.

Найкращий кешбек Airbnb

З Airbnb працює небагато cashback-сервісів, тому знайти відповідний варіант не так уже й просто. У цьому питанні ситуація краще складається з Booking, де так само можна забронювати житло, і не лише в приватних осіб, а й у готелях.

Однак, якщо ви знайшли сервіс, що працює з «Аірбнб» то кешбек на ньому буває двох типів:

 • для орендодавців;

 • для орендарів.

Сервіс, зазвичай, пропонує один із варіантів. Щоб отримати максимальний кешбек Airbnb, необхідно відразу визначитися, ви будете самі винаймати житло, чи надаватиме житлову площу туристам.

Ще однією особливістю порталу є те, що найчастіше найвищі відсотки кешбеку Airbnb пропонуються тільки для першого бронювання чи здачі житла. Якщо є бажання щоразу отримувати найбільший кешбек, то потрібно просто створювати нові акаунти на сайті кешбек-сервісу. Проте тоді можуть виникнути проблеми Airbnb. Адже відгуки на цьому ресурсі дуже важливі, а до нових користувачів завжди ставляться з недовірою.

На нашому порталі Moneysaver ви можете ознайомитися з топом кешбек-ресурсів та вибрати найвигідніший варіант для Airbnb. Можливо, вигідніше буде отримувати щоразу невеликий відсоток за кожну подорож, аніж вивести велику суму всього раз.

Як отримати Airbnb cashback в Україні

Щоб отримати найбільший кешбек Airbnb, виконайте такі кроки:

 • зареєструйтесь на сайті Moneysaver;

 • перейдіть у розділ «Магазини»;

 • знайдіть у переліку Airbnb;

 • перейдіть на сайт компанії;

 • забронюйте житло.

Зверніть увагу на те, що для зарахування кешбеку потрібно переходити на «Аірбнб» потрібно лише через кешбек-сервіс. А для точного нарахування потрібно дотримуватися таких правил:

 1. Завжди вимикайте блокувальники реклами перед використанням кешбек-сервісу.

 2. Не використовуйте одночасно два кешбек-ресурса.

 3. Не переходьте на сайт за сторонніми посиланнями та не використовуйте промокоди з інших сайтів під час оформлення послуги бронювання.

Докладніше про роботу таких сервісів та умовами їх використання для гарантованого отримання кешбеку можна прочитати на нашому сайті.

Відгуки AirBnB

Форма відгуку