Forward Bank - EasyPay

Кешбек картка Forward Bank - EasyPay

Отримати картку

Умови отримання

Вік від 21
Документи ІПН, Паспорт
Щомісячний платіж Відсутній
Кешбек 1% на все операци (крім операцій на сайті www.easypay.ua), до 5% згідно з умовами акції, Календар CASH-BACK

Кешбек картка Forward Bank EasyPay

Щороку банки розширюють перелік своїх послуг для більшої зручності клієнтів. Наразі користування кредитною карткою робить зручнішими не лише розрахунки, а й можливість отримати винагороду. А клієнти при виборі банку та оформленні кредитних карток, враховують усі умови, що надають можливість отримати найбільший кешбек, у тому числі й від Форвард Банку — призеру FinAwards 2019 . 

Форвард Банк cashback

Форвард Банк впевнене зайняв в Україні більшу частину ринку споживчого кредитування. Цей банк є одним з небагатьох, хто продовжує активно кредитувати населення без забезпечення. У його активі є такі продукти як споживчі кредити готівкою, цільові кредити на покупку техніки, меблів, а також інших товарів в інтернет-магазинах або супермаркетах. Forward Bank також здійснює повний спектр карткових операцій. Він працює з платіжними картками міжнародних платіжних систем Visa та Mastercard, як стандартного, так і преміального типу.

Банк надає своїм клієнтам послуги по кредитуванню та різних умовах. Наразі в арсеналі Форвард Банку кілька кредитних карток, серед яких варто виділити кешбек-картку EasyPay.

Як отримати cashback-картку Форвард Банк

EasyPay — це платіжна картка Forward Bank з кешбеком, якою можна безкоштовно розраховуватись на порталі EasyPay. Будь-які операції з карткою проводити зручно та безпечно.

Оформити заявку на картку можна прямо на сайті банку. Розгляд зазвичай займає біля 10 хвилин, а потім біля 40 хвилин триває подальше обговорення умов.

Отримати EasyPay може кожен громадянин України віком від 21 до 65 років. Для оформлення візьміть із собою паспорт та ІПН. А якщо ви плануєте взяти суму кредиту до 30 000 гривень, то вам потрібна буде довідка про доходи. 

Картка входить до міжнародної зони дії платіжної системи MasterCard.

Строк дії картки 5 років. Випуск та обслуговування безкоштовні. Отримати EasyPay можна в найближчому відділенні банку.

Умови найвигіднішого кешбеку Форвард Банку

Крім вигідних кредитних умов, Forward Bank пропонує клієнтам також вигідну винагороду у вигляді cash back з кожної розрахункової операції. З будь-якого платежу зазвичай повертається 1% від його вартості. Однак ставки можуть змінюватисья. Інформацію потрібно перевіряти на сайті.

Якщо ви бажаєте заробити до 5% від кожної суми розрахунків, варто приєднатися до акції «Календар кешбек». Акція має визначені терміни проведення за кожним видом розрахунків. Ознайомитися з умовами можна під час оформлення картки або на сайті банку.

Однією з новинок, які пропонує банк, є отримання cash back Форвард Банк під час сплати комунальних послуг кредитною карткою. Савка винагороди стандартна.

А як у інших

Максимальна сума кешбеку від Форвард Банку в місяць становить 500 гривень. Більше ніж 500 грн не дає й Monobank. А от, наприклад, IdeaBank пропонує кешбек розміром усього 200 гривень. Обмеженням для отримання кешбеку Forward Bank тут є проведення платіжних операцій на сайті EasyPay. При використанні сайту кешбек не нараховується. Тому варто обов’язково звернути на увагу.

Переваги та недоліки кешбек-карти Easy Pay

До безперечних переваг використання кешбек-картки від Форвард Банк можна віднести наступні:

 • тривалий термін дії та довгий пільговий період використання;

 • високий кредитний ліміт та пільгові умови зняття готівки;

 • гарні бонуси та привілеї партнерської програми та платіжної системи;

 • умови повернення кешбеку;

 • можливість без комісій сплачувати та поповнювати картку на сайті easypay.ua;

 • можливість цілодобового дистанційного керування рахунками через системи Інтернет-банкінгу та СМС-сервісу;

 • дострокове погашення без штрафних санкцій;

 • кредит без застави та поручителів.

 • Однак варто також пам’ятати й про недоліки, хоча їх небагато:

 • висока відсоткова ставка та обмеження щодо повернення кешбеку під час розрахунки через систему EasyPay.

 • У виборі кредитної картки головною умовою є вибір не лише зручних, а й вигідних умов як для кредиту, так і для винагород. Вигідний кешбек від Форвард Банку — це чудовий спосіб заощадити на покупках.

Відгуки EasyPay

Форма відгуку