IdeaBank - Card Blanche White

Кешбек картка IdeaBank - Card Blanche White

Отримати картку

Умови отримання

Вік від 23
Документи Паспорт, ІПН, довідка про доходи (потрібна при сумі кредиту від 75 000 грн)
Щомісячний платіж Відсутній
Кешбек Перша операція протягом першого календарного місяця після підписання договору - 10%, подальші операції: супермаркети - 2%, АЗС, кафе, бари, ресторани - 3%

Кешбек-картка IdeaBank Card Blanche White

Щороку клієнти банків збільшують вимоги до обслуговування, що позначається на виборі кредитних карток. Користувачам недостатньо звичайного підрахунку вартості покупок. Клієнти бажають не лише просто та зручно купувати, а й заробляти на покупках кешбек та отримувати різноманітні бонуси. Тут враховується реальна вигода з операцій, тому й до вибору кредитної картки наразі діє особливий підхід.

IdeaBank пропонує своїм клієнтам оформити кредитну карту Card Blanche White Premium-рівня. Від аналогічних продуктів картка відрізняється підвищеним терміном пільгового періоду. Тому клієнти банку можуть користуватися коштами, взятими у кредит вперше, значно довше — біля 92 днів. Наступні рази ви можете розраховувати на пільговий період в 62 дні, що також перевищує пільгові періоди інших банків.

Кешбек IdeaBank

Ідея-Банк — один з найбільших банків України, що працює у напрямку оформлення кредитів та вкладень за найбільш вигідними для клієнтів умовами. Банк пропонує клієнтам різноманітні кредитні картки, серед яких варто звернути увагу на Card Blanche White.

Картка випускається з 2016 року. Завдяки тому, що продукт створений при підтримці міжнародної платіжної системи MasterCard, картка має багато переваг:

 • пільговий період триває найдовше (перший кредит — до 92 днів, інші — 62 дні);

 • можливість користуватися інтернет-банкінгом;

 • банкомати є у всіх містах України;

 • можливість оформити депозит;

 • стильний дизайн;

 • можливість безконтактних розрахунків.

 • Картка Card Blanche White — це картка Преміум-класу. А технологія безконтактних розрахунків PayPass наразі є найбезпечнішою технологією при розрахунках. Бонуси та кешбек Ідея-Банку з покупок мають пристойний відсоток та цікаві умови партнерської програми.

  Умови отримання cashback-картки Ідея-Банку

 • Картку можна оформити безкоштовно. 

 • Вікова категорія клієнтів — від 23 до 65 років. 

 • Потрібні документи — паспорт та ІПН, а також довідка про доходи, при оформленні кредиту на велику суму.

 • Оформити картку можна в режимі онлайн на сайті банку. Для цього заповніть заявку через спеціальну форму. Після заповнення анкети, банк обробляє інформацію та надає своє рішення. Потім потрібно дочекатися дзвінка фахівця банку для пояснення подальших дій. Забрати карту можна в будь-якому представництві організації.

  Як працює IdeaBank-кешбек

  Максимальний кешбек на карту від Ідея-Банку з розрахунків нараховується в перший розрахунковий період. У наступні періоди Кешбек нараховується за визначеними ставками. Програма працює скрізь:

 • супермаркетах;

 • кав’ярнях;

 • ресторанах;

 • магазинах;

 • на АЗС. 

 • Найкращий кешбек IdeaBank повертається з кожної покупки за ставкою, яка залежить від коду операції та тільки за умови розрахунків кредитними коштами.

  Максимальна винагорода може становити до 200 гривень на місяць за підсумками першого періоду, в наступні повернення — до 500 гривень. 

  Гроші повертаються на карту за підсумками місяця. Щоб отримати винагороду 500 гривень за кожного нового клієнта, необхідно взяти участь в акції «Приведи друга». Ця партнерська програма також надає додаткову можливість заробити. 

  При покупці в інтернет-магазинах безпосередньо або ж при переході на cashback-сервіс для Ідея-Банку ставки винагороди з покупок зберігаються. Їх нарахування проводиться безпосередньо на карту за умовами обробки замовлень.

  Як у інших

  Практично всі банки зараз випускають кредитні карти з можливістю отримання кешбеку. Умови за бонусними програмами у більшості банків схожі. Наприклад, кредитки TasComBank мають фіксований кешбек з усіх покупок і постійну суму повернення коштів незалежно від умов розрахункового періоду. Схожі умови також і в кредитних картах Forward Bank.

  Користуючись кредитною карткою IdeaBank з cash back під час покупок можна отримати винагороду. Головне — вибрати зручні умови. І шопінг стане для вас не лише приємною, а й досить вигідною справою.

Відгуки Card Blanche White

Форма відгуку