Monobank - Monobank

Кешбек картка Monobank - Monobank

Отримати картку

Умови отримання

Вік від 16
Документи ІПН, Паспорт
Щомісячний платіж Відсутній
Кешбек До 20% на дві з запропонованих 6-ти категорій в місяць.

Кешбек-картка Monobank

Клієнти банків вже звикли отримувати винагороду за розрахування карткою під час оплати товарів та послуг. Торговельні онлайн-мережі та спеціальні ресурси постійно пропонують своїм клієнтам вигідні відсотки для кешбеку, купу бонусів та програми лояльності. До них приєднуються також і банки, які за користування кредитними картками готові повернути частину витрачених грошей з рахунку. 

Одним з таких банків наразі є Монобанк — перший та єдиний в Україні банк без відділень.

Monobank представляє собою інноваційний фінансовий онлайн-проект, який стрімко стає популярним та надає кращі умови в країні. Але найбільше клієнтів компанії, звичайно, приваблює вигідний кешбек Монобанк.

Монобанк-cashback

Перший український мобільний банк надає послуги фізичним особам абсолютно повністю в електронному вигляді. Банк не має жодного відділення, є лише пункти видачі карток. Якщо ви бажаєте стати клієнтом банку, процедуру реєстрації можна пройти лише онлайн — через електронний додаток.

Однак це не заважає Монобанку за короткий термін досягти значних результатів та стати однією з авторитетних банківських організацій.

Картка Monobank — це головний інструмент в роботі з клієнтами. Продукт зручний тим, що дозволяє користуватися повним пакетом послуг, додатком, і при цьому отримувати найкращий та найвигідніший в Україні кешбек Monobank.

Кешбек — це бонус від Монобанка за користування кредитною карткою у вигляді певної суми за покупки.

Як отримати cashback від Монобанку

Щоб отримати в Монобанку картку з кешбек, треба виконати наступні дії:

 • Знайдіть на сайті moneysaver сторінку Монобанку та перейдіть за посиланням.

 • Натисніть кнопку «Отримати картку» та перейти на сайт банку.

 • Залиште в онлайн-формі номер телефону, і банк надішле вам повідомлення з посиланням для завантаження додатку.

 • Встановіть електронний додаток та заповніть через нього заявку.

 • Через кілька днів ви отримаєте повідомлення про адресу пункту видачі картки у вашому місті, де ви можете її забрати.

Як працює кешбек Monobank

Щомісяця, 1 числа, клієнти Monobank повинні вибрати із запропонованих дві категорії cash back на вибір:

 • подорож — 2%;

 • краса, аптека — 5%;

 • розваги та спорт —10%;

 • кав’ярні та ресторани — 3%;

 • супермаркети — 2%;

 • авто і АЗС — 2%

 • кіно —20%, тощо.

Максимальний кешбек від Монобанку, дійсно, становить 20%. Однак і на фільми щодня ніхто не ходить. Зате люди часто купують в супермаркеті продукти, відвідують кав’ярні та ресторани. Але тут відсоток значно менший. І хоча можна вибрати всього дві категорії, але навіть цей факт не виключає колосальну вигоду від покупок з кешбек-картою Monobank. Адже можна отримувати (до 4%) з кожної покупки в АТБ, Сільпо, Ашан та й в інших продуктових магазинах і супермаркетах.

Переваги та недоліки Monobank кешбек-картки

Плюси cash back Монобанку:

 1. Картка працює за міжнародною платіжною системою MasterCard Word.

 2. Безконтактна оплата через систему PayPass, однак не персоніфіковану.

 3. Є можливість обрати кешбек за двома категоріями з переліку.

 4. Категорії можна змінювати щомісяця.

 5. Вивести можна мінімум 100 гривень.

 6. Можливість отримати найвищий кешбек Monobank у розмірі 20%.

 7. Повернути частину витрачених грошей можна купуючи продукти, туристичні путівки, квитки в кіно, оплачуючи послуги таксі, заправляючи авто на АЗС, відвідуючи заклади харчування.

До мінусів картки можна віднести те, що отримання кешбеку розрахуватися нею можна тільки в терміналі. В інтернеті система кешбек не нараховує. Тому завжди уточнюйте в магазинах, чи можливо потім повернути відсоток за покупки.

Крім того, варто наголосити, під час зарахування кешбеку з усієї суми вираховуються: податок — 18% та військовий збір — 1,5%.

Що спільного та відмінного з іншими банками

Нарахування бонусів відбувається після проведення операції. І лише після того, як ви назбираєте 100 гривень, їх можна вивести й зняти з картки. Найбільше ви можете заробити на кешбек-системі за місяць 500 гривень.

Так само 500 грн за місяць є можливість отримати й від Форвард Банку. Але цей банк пропонує додаткові нарахування за оплату комунальних послуг через картку.

А от клієнти Альфа-Банку можуть заробляти аж до 5 тисяч гривень. Хоча, звичайно, сума все одно буде залежати від кількості витрачених грошей. Адже сам кешбек становить усього до 5%.

Крім того, у банках сума кешбеку залежить і від тих коштів, які людина витрачає: відсоток за кредитні значно вищий, ніж за власні. Й тільки від вас залежить, який кешбек стане кращим вибором саме для вас — Монобанк, Альфа-Банк чи будь-який інший.

 

Відгуки Monobank

Форма відгуку