А-Банк - Зелена

Кешбек картка А-Банк - Зелена

Отримати картку

Умови отримання

Вік від 16
Документи ІПН, Паспорт
Щомісячний платіж Відсутній
Кешбек До 20% на обрані категорії

Кешбек від А-Банку «Зелена карта»

Піклуючись про своїх клієнтів, А-Банк вирішив розширити перелік своїх продуктів та випустив нову кредитну картку «Зелена». Це перший продукт банку, що дає можливість узяти кредит у сумі 200 тисяч гривень. Ці гроші можна зняти протягом 15 хвилин без поручителів, довідок про доходи та великої кількості документів. Користуватися засобами можна без відсотків цілих два місяці, водночас отримуючи максимальний кешбек із кожної покупки через картку «Зелена».

Кредитка «Зелена» є першою карткою в Україні, що має вертикальний дизайн. Крім того, пластик має кольорове ребро. У такий спосіб автори дизайну картки виявили турботу про своїх клієнтів, щоб ті могли швидко знайти її серед інших карток. Адже, зазвичай, інші картки мають сіре ребро. Картка оснащена чіпом та технологією безконтактної оплати, тому розраховуватися нею дуже швидко і зручно в безконтактних терміналах магазинів, АЗС, кав’ярень тощо.

Переваги картки «Зелена»

Карткою «Зелена» можна користуватися кредитними коштами без нарахування відсотків і водночас не сплачувати за користування, випуск та оформлення картки. Користуватися мобільним банкінгом також можна безкоштовно.

Користуватися карткою можна як в Україні, так і за кордоном.

Крім того, можна виділити ще купу переваг інноваційної картки від А-Банку:

  • 62 дні пільгового періоду. Ви можете користуватися грошима абсолютно безкоштовно.

  • 20 % кешбеку на вибрані продукти. Купувати з «Зеленою карткою» вигідно.

  • Безвідсоткова оплата будь-яких послуг та товарів. Поповнити картку можна також без комісії в касах А-Банку та терміналах ПриватБанку, а також переказати через мобільний додаток банку.

  • Безоплатне обслуговування картки. Вам не потрібно платити за оформлення кредитки, навіть якщо її потрібно перевипустити. Послуга цілком безкоштовна.

  • Наявність інтернет-банкінгу. Дозволяє легко контролювати стан рахунку та проводити оплати.

  • Покупки без комісії. Можна розраховуватися кредитними коштами без комісії і водночас отримувати кешбек.

  • Просте поповнення. Картку можна поповнити через термінал, іншу картку чи переказати кошти через банк.

А-Банк «Зелена карта»: кешбек

Однак найголовнішою перевагою картки є те, що можна користуватися кредитними коштами та отримувати при цьому 20 % кешбеку на вибрані вами категорії товарів. Якщо ви вчасно повертаєте витрачену суму, гроші з кешбеку залишаться. У такий спосіб клієнт А-Банку (Зелена) може навіть заробити на кешбеку.

Зверніть увагу, що найвигідніший кешбек «Зеленої карти» у 20 % можна отримати не на всі товари. Щомісяця банк пропонує вам перелік категорій, з якого потрібно вибрати лише дві. Змінити вибір можна лише на початку наступного місяця.

Проте пам’ятайте, що з інших категорій покупок також можна отримати максимальний кешбек 20 %. Для цього необхідно ознайомитися з переліком магазинів, які співпрацюють із кешбек-сервісами та часто купувати в інтернеті. повертати накопичений за допомогою кешбек-сервісу відсоток можна також на ту саму «Зелену карту»

Мобільний додаток та бонуси лояльності

Контролювати нарахування cashback А-Банк (Зелена) можна через спеціальний мобільний додаток, що працює як на платформі iOS так і Android.

Одночасно розробники оновили додаток А-Банку: розширили його функціональність та зробили інтерфейс зручнішим. Тепер управляти додатком можна однією рукою — потрібно лише просто прокрутити «барабан» і вибрати потрібну функцію.

Іще один важливий момент: крім найбільшого кешбеку карти «Зелена», клієнти можуть користуватися своєрідною реферальною програмою — запрошувати друзів і отримувати бонуси лояльності.

«Зелена карта» підтримує безконтактну оплату та оснащена чіп-модулем «пектораль», який, за словами розробників, працює набагато швидше, ніж чіп-модулі конкурентів.

Наразі «Зелена карта» не поступається вигідним пропозиціям від Монобанку. Адже тут кредитні кошти можна не тільки використовувати без відсотків, а й отримувати вигідний Кешбек із покупок.

Відгуки Зелена

Форма відгуку